Шановні співвласники багатоквартирних житлових будинків по вулиці Лобановського Валерія в селі Чайки Бучанського району Київської області!

Товариство з обмеженою відповідальністю «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ЗАРАЗ-5» (надалі – Товариство) отримало ліцензію на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виданої розпорядженням Київської обласної державної адміністрації № 424 від 09.07.2021 та здійснює господарську діяльність з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії по вул. Валерія Лобановського, в селі Чайки Бучанського району Київської області.

Постачання теплової енергії здійснюється більш як п’ятнадцяти тисячному населенню с. Чайки, інфраструктурним об’єктам – школам, садочкам.

Рішенням Виконавчого комітету Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області № 361 від 29 вересня 2022 року, Товариству встановлені економічно обґрунтовані одноставкові тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії.

17 жовтня 2022 року Борщагівським сільським Головою Бучанського району Київської області винесено Розпорядження від № 229, про початок з 23 жовтня 2022 року опалювального сезону 2022/2023 років, який почнеться якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8 градусів С та нижче (відповідно до пп. 7.9.4. Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71)

На даний час, перед ТОВ «УК «ЗАРАЗ-5» обліковується загальна заборгованість кінцевих споживачів за спожиті послуги з теплопостачання за попередні опалювальні періоди у розмірі 8,9 мільйонів гривень.

Зазначена заборгованість є значною та Товариство не в змозі самостійно покривати видатки за рахунок власних коштів.

Звертаємо увагу, що початок опалювального періоду 22/23 років передбачає несення додаткових витрат по підготовці до опалювального періоду, в тому числі і проведення термінових розрахунків з АТ «ОГС «КИЇВОБЛГАЗ».

На даний час, розмір невідкладних платежів необхідних для вчасного початку опалювального періоду 22/23 років складає щонайменше 1,5 млн.грн., які Товариство не в змозі покрити з своїх оборотних коштів.

Враховуючи наведене, звертаємось до усіх боржників по сплаті послуг з постачання теплової енергії, з метою вчасного та якісного початку опалювального періоду 22/23 років, недопущення порушення прав та інтересів споживачів які вчасно здійснюють оплату за спожиті послуги з теплопостачання, невідкладно здійснити повне погашення існуючої заборгованості, що у протилежному випадку призведе до зриву в ЖК «ЧАЙКА» опалювального періоду 22/23 років.