ШАНОВНІ СПІВВЛАСНИКИ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ №№ 30-А, 30-Б, 30-В, по вул. Лобановського Валерія, що на території села Чайки Бучанського району Київської області!

Багатоквартирні будинки №№ 30-А, 30-Б, 30-В, розташовані в ЖК «ЧАЙКА» по вулиці Лобановського Валерія в с. Чайки Бучанського району Київської області, прийнято в експлуатацію та у зв’язку з підготовкою до опалювального періоду Теплопостачаюча компанія – ТОВ «УК «ЗАРАЗ-5» звертається до Власників квартир/нежитлових приміщень із наступним.

З метою забезпечення тепла, будинки обладнанні даховою котельнею з подальшою горизонтальною розводкою теплових мереж до приміщень.

Звертаємо вашу увагу, що у відповідності до специфіки системи опалення у будинках, облік обсягів споживання теплової енергії в будинках здійснюється загальнобудинковим приладом обліку і розподіляється між споживачами за показаннями вузлів розподільного обліку
теплової енергії (теплолічильників).

Незважаючи на те, що опалювальний період 22/23 років наближається, на даний час менше від третини загальної кількості власників приміщень у будинках здійснили ремонтні роботи, провели систему опалення та встановили вузли розподільного обліку теплової енергії (теплолічильники).

Звертаємо Вашу увагу, що у відповідності до умов Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, з усіма змінами затвердженою Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 22 листопада 2018 року № 315, власникам приміщень які не підготували свої приміщення до опалювального періоду та не встановили вузли розподільного обліку теплової енергії, розподіл теплової енергії здійснюватиметься, як різниця між загальнобудинковим приладом обліку та сумою показників індивідуальних лічильників, з урахуванням мінімальної частки споживання тепла, поділеної відповідно до площі приміщень споживачів (кв.м.).

З метою уникнення у подальшому непорозумінь та конфліктних ситуацій, недопущення накопичення боргів по сплаті послуг за теплопостачання, що може призвести до подальшого припинення теплопостачання у будинки, та з метою недопущення зриву опалювального періоду для будинків №№ 30-А, 30-Б, 30-В, Теплопостачаюча компанія звертається до усіх власників приміщень у будинках (квартир і нежитлових приміщень), з проханням невідкладно привести теплові мережі у приміщеннях у відповідний стан, встановити вузли розподільного обліку теплової енергії чим забезпечити недопущення порушення прав та інтересів інших співласників приміщень у будинках та належне і ефективне проходження майбутнього і без того складного опалювального періоду 22/23 років.

Окремо звертаємо увагу усіх споживачів у будинках №№ 30-А, 30-Б, 30-В, що встановлені на приміщення вузли розподільного обліку теплової енергії (теплолічильники) мають бути до початку опалювального періоду опломбовані та передані на абонентський облік Теплопостачаючій компанії про що складається відповідний Акт.