Шановні співвласники багатоквартирних житлових будинків по вулиці Лобановського Валерія в селі Чайки Бучанського району Київської області!

Товариство з обмеженою відповідальністю «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ЗАРАЗ-5» (надалі – Товариство) отримало ліцензію на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виданої розпорядженням Київської обласної державної адміністрації № 424 від 09.07.2021.

Товариство доводить до відома споживачів послуг з постачання теплової енергії на території села Чайки Бучанського району Київської області по вулиці Лобановського Валерія та інших заінтересованих осіб, що 17 жовтня 2022 року Борщагівським сільським Головою Бучанського району Київської області винесено Розпорядження від № 229, про початок з 23 жовтня 2022 року опалювального сезону 2022/2023 років.

Звертаємо Вашу увагу, що у відповідності до пп. 7.9.4. Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71, опалювальний період починається, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8 градусів С та нижче.

Про досягнення рівня необхідних температур та безпосередню подачу теплової енергії у будинки, буде повідомлено окремо на сайті https://uk-zaraz5.com.ua/, орієнтовний період згідно попереднього температурного графіку становить – 01 листопада 2022 року.

Першочергово пуск теплової енергії буде забезпечено для інфраструктурних об’єктів – навчальні заклади та дитячі садочки, з подальшим підключенням населення (споживачів в житлових багатоквартирних будинках), бюджетних та релігійних установ і організацій та інших споживачів.

          Пуск теплової енергії для споживачів – мешканців багатоквартирних будинків №№ 30-А, 30-Б, 30-В, по вул. Лобановського Валерія, що на території села Чайки Бучанського району, буде здійснюватися після встановлення, опломбування та передачі на абонентський облік вузлів розподільного обліку теплової енергії (теплолічильників).

Окремо звертаємо увагу усіх зацікавлених осіб, що на даний час у споживачів теплової енергії в ЖК «ЧАЙКА» перед Товариством обліковується сукупний борг по неоплаті спожитих послуг з теплопостачання за попередні опалювальні періоди у сумі  майже 9 млн.грн., неоплата якого ставить під ризик можливість забезпечення проходження опалювального періоду 22/23 років, наносить шкоду не тільки теплопостачаючій компанії, а і усім мешканцям ЖК «ЧАЙКА», адже впливає на можливість оплати ТОВ «Газопостачаюча компанія «Нафтогаз Трейдінг» за поставлений газ, впливає на можливість надання якісних та належних послуг.

Враховуючи агресію Російської Федерації проти України, зважаючи що майбутній опалювальний період буде самим важким як для споживачів так і для теплопостачаючих компаній, з метою забезпечення якомога якісного його проходження, звертаємось до усіх боржників в ЖК «ЧАЙКА», невідкладно та першочергово сплатити наявну заборгованість за послуги з теплопостачання чим попередити можливість зриву опалювального періоду 22/23 років.