Шановні співвласники багатоквартирних житлових будинків №№ 30-А, 30-Б, 30-В, по вулиці Лобановського Валерія в селі Чайки Бучанського району Київської області!

Товариство з обмеженою відповідальністю «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ЗАРАЗ-5» (надалі – Товариство) отримало ліцензію на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виданої розпорядженням Київської обласної державної адміністрації № 424 від 09.07.2021.

Товариство доводить до відома споживачів послуг з постачання теплової енергії на території села Чайки Бучанського району Київської області по вулиці Лобановського Валерія, буд. №№ 30-А, 30-Б, 30-В та інших заінтересованих осіб, що

Рішенням Виконавчого комітету Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області № 362 від 29 вересня 2022 року, Товариству встановлені економічно обґрунтовані одноставкові тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії в таких розмірах:

  • для споживачів/населення житлових будинків №№ 30-А, 30-Б, 30-В, по вулиці Лобановського Валерія в селі Чайки Бучанського району Київської області – 1 704,47 грн./1 Гкал. з ПДВ;
  • для інших споживачів житлових будинків №№ 30-А, 30-Б, 30-В, по вулиці Лобановського Валерія в селі Чайки Бучанського району Київської області – 7 177,72 грн./1 Гкал. з ПДВ.

Враховуючи, що споживачі – співвласники квартир та приміщень в багатоквартирних житлових будинках №№ 30-А, 30-Б, 30-В по вулиці Лобановського Валерія в селі Чайки Бучанського району Київської області, у відповідності до вимог ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» не визначили виконавця послуги з теплопостачання та не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин з виконавцем комунальної послуги з теплопостачання, зважаючи на отримання відповідної ліцензії та встановлення органом місцевого самоврядування тарифів на теплову енергію, ТОВ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ЗАРАЗ-5» відповідно до вимог п. 2 ч. 1 ст. 1 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», набуде статусу виконавця комунальної послуги з теплопостачання для споживачів після укладення відповідних договорів.

Проект Індивідуального договору приєднання про надання послуги з постачання теплової енергії, щодо житлових будинків №№ 30-А, 30-Б, 30-В, розміщено на сайті ТОВ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ЗАРАЗ-5» https://uk-zaraz5.com.ua/ та у відповідності до вимог ч. 5 ст. 13 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», такі договори будуть вважатись укладеними з 31.10.2022 року.

Розмір плати за абонентське обслуговування, що надається споживачам за індивідуальними договорами, встановлено в розмірі 34,39 грн. в місяць на одного абонента.

У відповідності до ч.5 ст. 13 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», розміщуємо вимоги до якості послуги з постачання теплової енергії:

  • температура теплоносія повинна відповідати температурному графіку теплової мережі в частині температури подавального трубопроводу від 30 до 80 градусів Цельсія;
  • тиск теплоносія становить від 1,5 до 6 метрів водяного стовпа, що відповідає гідравлічному режиму теплової мережі.

Рішення Виконавчого комітету Борщівської сільської ради Бучанського району Київської області від 29.09.2022 за № 362 з структурами тарифів для споживачів, додаються.

Інд дог приєдн буд. 30 а,б,в