Шановні співвласники багатоквартирних житлових будинків №30-А, 30-Б, 30-В по вулиці Лобановського Валерія в селі Чайки Бучанського району Київської області

29.09.2022 року Рішенням Виконавчого комітету Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області Товариству з обмеженою відповідальністю «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ  «ЗАРАЗ-5» встановлено економічно обґрунтовані одноставкові тарифи на послуги з виробництва теплової енергії для споживачів житлових багатоквартирних будинках №№ 30-А, 30-Б, 30-В, по вулиці Лобановського Валерія, село Чайки Бучанського району Київської області, впродовж опалювального періоду 2022/2023 р.р.

Відповідно до ч. 5 ст. 13 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і послуг з постачання та розподілу електричної енергії), з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

Керуючись нормами ч. 5 ст. 13 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»,  ст. ст. 634, 641, 642 Цивільного Кодексу України, Товариство з обмеженою відповідальністю «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ  «ЗАРАЗ-5» публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення Індивідуального договору приєднання про надання послуг з постачання теплової енергії для споживачів-власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирних житлових будинках №30-А, 30-Б, 30-В по вулиці Лобановського Валерія в селі Чайки Бучанського району Київської області.

Керуючись п.5 ст. 13 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»,  договір вважається укладеним, якщо протягом 30 (тридцяти) днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті  Товариства з обмеженою відповідальністю «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ЗАРАЗ-5», співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір.

У зв’язку із тим, що даний договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщено на веб-сайті Товариства з обмеженою відповідальністю «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ  «ЗАРАЗ-5» у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до Товариства, для отримання послуг з постачання теплової енергії.

Звертаємо увагу, що споживачам – власникам приміщень у житловому багатоквартирному будинку, необхідно заповнити та подати разом з копіями документів на споживача (паспорт, РНОКПП), правовстановлюючими документами на житлове та/або нежитлове приміщення (договір, витяг з ДРРП), технічним паспорту на приміщення, заяву-приєднання до індивідуального договору про надання послуг з постачання теплової енергії, за формою, розміщеною на сайті Товариства за посиланням.

Заповнену заяву-приєднання з документами просимо подати за адресою: 08135, Київська обл., Бучанський р-н, с. Чайки, вул. Лобановського Валерія, буд. 21 корпус 2, перший поверх, офіс 1 (відділ продажу) або у випадку неможливості особистої подачі витребуваних документів направити їх у сканованому вигляді на адресу електронної пошти Товариства: uk-zaraz5@chayka.org.ua з подальшим відправленням документів на поштову адресу Товариства: 08135, Київська обл., Бучанський р-н, с. Чайки, вул. Лобановського Валерія, буд. 23.

Інд_дог_приєдн_30абв