ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Виконавчого комітету Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області «Про встановлення ТОВ «УК «ЗАРАЗ-5» (код 43239181) економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, тарифу на теплову енергію споживачам на території села Чайки Бучанського району Київської області по вулиці Лобановського Валерія впродовж опалювального періоду 2022/2023 р.р.»

До відома споживачів послуг з постачання теплової енергії на території села Чайки Бучанського району Київської області по вулиці Лобановського Валерія та інших заінтересованих осіб.

ТОВ «УК «ЗАРАЗ-5» має намір затвердити економічно обґрунтовані одноставкові тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, які надаються споживачам на території села Чайки Бучанського району Київської області по вулиці Лобановського Валерія впродовж опалювального періоду 2022/2023 р.р.

Одночасно зазначаємо, що у відповідності до ЗУ «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування», Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання регулювання діяльності у сфері комунальних послуг у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану», Товариство з обмеженою відповідальністю «Управляюча компанія «ЗАРАЗ-5» (код ЄДРПОУ 43239181) буде застосовувати до всіх категорій споживачів встановлені органом місцевого самоврядування тарифи, що діяли та застосовувались станом на 24 лютого 2022 року.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної  інформації» від 13.01.2011 №2939-VI, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Товариство надає проект рішення Виконавчого комітету Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області та структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для споживачів/населення, для бюджетних установ/релігійних організацій та інших споживачів на території с. Чайки Бучанського району Київської області по вул. Лобановського Валерія для оприлюднення  шляхом опублікування в друкованих  засобах масової інформації – в  газеті «ТРИБУНА Петропавлівської Борщагівки».

Також, проект рішення Виконавчого комітету Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області та структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті  Виконавчого комітету  Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області www.brada.gov.ua.

З 01 жовтня 2022 року економічно обґрунтовані одноставкові тарифи Товариства на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання встановлюються в таких розмірах:

  • для споживачів/населення житлових будинків, розташованих по вулиці Лобановського Валерія в селі Чайки Бучанського району Київської області – 2 187,48 грн./1 Гкал. з ПДВ;
  • для бюджетних установ/організацій та релігійних установ/організацій на території села Чайки Бучанського району Київської області по вулиці Лобановського Валерія – 3 581,06 грн./1 Гкал. з ПДВ;
  • для інших споживачів на території села Чайки Бучанського району Київської області по вулиці Лобановського Валерія – 6 989,00 грн./1 Гкал. з ПДВ.

У відповідності до роз’яснення Міністерства розвитку громад та територій України, № 7/10.2/8416-22 від 25.08.2022, орган місцевого самоврядування, відповідно до вимог пункту 1 постанови КМУ від 29.04. 2022 № 502 та статті 1 закону № 2479, встановлює наступні тарифи, в полювальному періоді 2022/2023 років, що застосовуватимуться до відповідної категорії споживачів, а саме на рівні тарифів, що застосовувалися до споживачів станом на 24.02.2022:

  • для споживачів/населення житлових будинків, розташованих по вулиці Лобановського Валерія в селі Чайки Бучанського району Київської області – 2070,70 грн./1 Гкал. з ПДВ;
  • для бюджетних установ/організацій та релігійних установ/організацій на території села Чайки Бучанського району Київської області по вулиці Лобановського Валерія – 3407,40 грн./1 Гкал. з ПДВ;
  • для інших споживачів на території села Чайки Бучанського району Київської області по вулиці Лобановського Валерія – 6403,89 грн./1 Гкал. з ПДВ.

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції  від фізичних та юридичних осіб:   протягом 7 календарних  днів з дня оприлюднення проекту  рішення.

Інформація  про спосіб  надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: споживачі вказаної послуги можуть надсилати зауваження та пропозиції у письмовій формі за адресою: 08135, Київська область, Бучанський район, село Чайки, вулиця Лобановського Валерія, будинок 23.

Додатки:

1.Проект рішення  Виконавчого комітету Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області.

2.Структура економічно обґрунтованих тарифів для споживачів/населення житлових будинків, для бюджетних установ/організацій, релігійних установ/організацій та інших споживачів.

Проект рішення СР УК ЗАРАЗ 5 встановлення тарифу 2022 2023

населення

бюджет

інші