ШАНОВНІ СПІВВЛАСНИКИ БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ ПО ВУЛИЦІ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ В СЕЛІ ЧАЙКИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Теплопостачаюча компанія ТОВ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ЗАРАЗ-5», доводить до відома споживачів усіх категорій (населення, релігійні організації та інші споживачі), що відповідно до Листа Міністерства розвитку громад та територій України відносно затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів  (додається) початку опалювального сезону 2022-2023 років має передувати:

  • Відсутність заборгованості у споживачів послуг, що є умовою для укладення договору постачання природного газу з ТОВ «Нафтогаз Трейдинг». У разі непогашення заборгованості, договір постачання природного газу буде укладено із постачальником «останньої надії» за ціною у 6-8 разів вище.
  • Підписання між співвласниками багатоквартирного будинку та теплопостачальною організацією Акту готовності будинку до прийому теплоносія від виробника тепла.

З метою забезпечення початку опалювального сезону в житловому комплексі «Чайка, звертаємось до усіх мешканців з вимогою терміново погасити наявну заборгованість за спожиті послуги з теплопостачання та підписати зі своєї сторони Акт готовності будинку до прийому теплоносія від теплопостачальної організації, які будуть надіслані Вам до поштових скриньок.

Підписаний примірник Акту просимо повернути до управляючої компанії, яка обслуговує житловий будинок (вул. Лобановського Валерія, буд.23).

Додаток:  Лист Міністерства розвитку громад та територій України

ЛИСТ Міністерства розвитку громад та територій України