ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення проекту рішення Виконавчого комітету Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області про визнання ТОВ «УК «ЗАРАЗ-5» постачальником теплової енергії на території с. Чайки Бучанського району Київської області по вул. Лобановського Валерія та встановлення тарифів на теплову енергію.

До відома споживачів послуг з теплової енергії на території села Чайки Бучанського району Київської області по вулиці Лобановського Валерія та інших заінтересованих осіб.

У зв’язку із зміною теплопостачальної організації на території ЖК Чайка та отриманням ліцензій на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії згідно з розпорядженням Київської обласної державної адміністрації № 424 від 09.07.2021 та укладенням договору оренди котельні з обладнанням, ГРП, сховища з комунікаційним тунелем та теплових мереж, Товариство з обмеженою відповідальністю УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ЗАРАЗ-5» (надалі – Товариство) має намір  здійснювати діяльність з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії на території села Чайки Бучанського району Київської області по вулиці Лобановського Валерія.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної  інформації» від 13.01.2011 №2939-VI, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Товариство надає проект рішення Виконавчого комітету Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області та структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для споживачів/населення, для бюджетних установ/організацій та інших споживачів на території с. Чайки Бучанського району Київської області по вул. Лобановського Валерія для оприлюднення  шляхом опублікування в друкованих  засобах масової інформації – в  газеті «ТРИБУНА Петропавлівської Борщагівки».

Також, проект рішення Виконавчого комітету Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області та структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті  Виконавчого комітету  Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області www.brada.gov.ua.

 З 01 жовтня 2021 року тарифи Товариства на послуги з виробництва теплової енергії, її транспортування та постачання встановлюються в таких розмірах:

  • для споживачів/населення житлових будинків, розташованих по вулиці Лобановського Валерія в селі Чайки Бучанського району Київської області –  2070,70 грн./1 Гкал. з ПДВ;
  • для бюджетних установ/організацій та інших споживачів на території села Чайки Бучанського району  Київської області по вулиці Лобановського Валерія – 4600,34 грн./1 Гкал. з ПДВ.   

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції  від фізичних та юридичних осіб:   протягом 7 календарних  днів з дня оприлюднення проекту  рішення.                                                                                                                                                

Інформація  про спосіб  надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: споживачі вказаної послуги можуть надсилати зауваження та пропозиції у письмовій формі за адресою: 08135, Київська область, Бучанський район, село Чайки, вулиця Лобановського Валерія, будинок 23.

Додатки:

    1. Проект рішення  Виконавчого комітету Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області.
    2. Структура тарифів для споживачів/населення житлових будинків, для бюджетних установ/організацій та інших споживачів.

Директор ТОВ «УК «ЗАРАЗ-5»                                                                       Г.І. Школьніков